Спробуй дати відповідь

Шановні учні, перед Вами стоять проблемні запитання, чекаю на Ваші відповіді у коментарях

1) Які методи дисциплінарних покарань, на Вашу  думку, будуть ефективні в навчальному закладі?


2)Чому права невід'ємні  від обов'язків?
3)Чи згодні Ви з наступними твердженнями? Дорослі, у тому числі батьки та інші родичі, повинні приймати важливі рішення замість своїх дітей-підлітків. Використовуйте конкретні причини та приклади, що підтверджують Вашу думку.




9 коментарів:

  1. 1)Я вважаю,по-перше слід провести бесіду з учнем і зробити попередження,а якщо це не подіє,тоді слід покарати суворіше,і лишити стипендії,а якщо не допоможе і це ,то треба поставити питання про виключення студенка з навчального закладу.
    2)Використання своїх прав – це можливість, дотримання обов’язків – необхідність.
    Невиконання обов’язків, що спричиняє негативні наслідки, переслідується за законом. За відмову від використання права така відповідальність не передбачена.
    Невід’ємні права людини поширюються на всіх людей, що живуть на землі.
    3)Я думаю,що ні,кожна дитина,підліток мають такі ж права як і дорослі,тому буде правильним рушенням,обговорювати все зі своєю дитиною і приймати рішення разом.

    ВідповістиВидалити
  2. 1. Прибирання території навчального закладу, та сниження степендії
    2. виконання обов’язків - загальнообов'язкове, а використання соїх прав - індивідуальне для кожного, знаючи свої права ми зможемо виконувати свої обов’язки згідно закону
    3.Ні, тому що кожна людина має право вибору

    ВідповістиВидалити
  3. 1.Мне кажется что с начало надо сделать предупреждения, если после этого ничего не изменилось, тогда провести проф. беседу, а если уже и это не помогло- поговорить с родителями.
    2.В каждом правиле есть свои обязанности. Одно без другого просто существовать не может.
    3.Родители и взрослые должны помогать и подсказывать детям,ставить их на правильный путь, но не указывать.

    ВідповістиВидалити
  4. 1. Треба спочатку зробити зауваження, а якщо учень всеодно не слухаеться, тоді треба викликати батьків.
    2. У кожної людини є права, але ж на кожне право є свій обов`язок. Виконуючи обов`язки ми неодмінно здобуваємо свої права.
    3. І так, і ні. Я вважаю, що батьки повинні вирішувати більшість проблем дітей, тому, що в них є досві, але ж надмірна увага теж шкідлива.

    ВідповістиВидалити
  5. 1) На мою думку, ефективними були б покарання, які не завдають шкоди дитині, але показують їй, що так не можно робити. Наприклад : поставити ненадовго в куток, сказавши, що при вибаченні він піде далі гратися; заборонити щоб роботи- гратися разом з усіма и т.д.
    2)Усі люди мають права и обов'язки ще с дитинства, це як набуття правоздатності і дієздатності, яке у нашій країні набувається при народженні.
    Отже, чому саме невід'ємні? Бо люди живуть у суспільстві, і в них перед ним є якісь обов'язки, які всі повинні виконувати, але, на жаль, не кожен це розуміє. Але й про права свої люди також забувають, адже вони мають велику їх кількість .Деякі люди ігнорують свої обов*язки, але добре пам'ятають про свої права, таких людей суспільство починає ігнорувати і в задовільнені їх прав. Тому дуже важливо, щоб людина виконувала свої обов'язки на що отримувала би задовільнення своїх прав
    3) Згодна, але частково. Адже, на багатьох підлітків в цьому віці, навіть батьки вплинути, не кажучи вже про інших родичів.
    Тому я вважаю, що батьки повинні вирішувати за дітей цього віку, адже в цей час дитина затьмарена бажаннями, емоціями тощо, вона не завжди дає раду тому , що робить. Доказом цього можно навіть взяти закон України, про спадщину , де сказано, що особа, яка досягла 18 років має право розпоряджатися майном отриманим у спадок, цей закон свідчить про те, що лише достигнувши повноліття , людина може більш менш тверезо дивитися на світ, і оцінювати свої можливості.

    ВідповістиВидалити
  6. 1. Для початку зробити зауваження(перше попередження), а вже якщо не розуміють, то провести бесіду. Також ефективним буде, якщо знизять стипендію чи залишать після основних занять.
    2. Виконання обов’язків - загальнообов'язкове, а використання соїх прав - індивідуальне для кожного, знаючи свої права ми зможемо виконувати свої обов’язки згідно закону.За відмову від використання права така відповідальність не передбачена.
    Невід’ємні права людини поширюються на всіх людей, що живуть на землі.
    3. Я вважаю, що НІ. Кожна людина має право на свій вибір, хоча вона і не зовсім доросла.

    ВідповістиВидалити
  7. 1.Во-первых, сделать предупреждение или провести профилактическую беседу, если же не помогает, то можно оставлять после уроков или лишить стипендии.
    2. В каждом правиле есть свои обязанности, которых каждый должен придерживаться.
    3. Не всегда наши близкие правы, нужно находить компромис.

    ВідповістиВидалити
  8. Шашкова Алиса20 грудня 2016 р. о 12:09

    1.На мою думку спочатку потрібно зробити зауваження ( не більш 2) якщо нічого не зміниться то знизити степендію, або поспілкуватися с батьками.
    2. У кожної людини є права, але ж на кожне право є свій обов`язок. Виконуючи обов`язки ми неодмінно здобуваємо свої права.Права людини - це Ті соціальна спроможність вільно діяти, самостійно обирати вид і міру своєї поведінки з метою задоволення різнобічних матеріальних і духовних потреб людини шляхом користування певними соціальними благами в межах, визначених законодавчими актами.

    Обов'язок - це об'єктивно обумовлена вимога держави до особи діяти чітко визначеним у законі чином або утриматися від здійснення певних дій.
    3. Завжди потрідно радитися з дитиною, як буде краще, потрібно враховувати думку дитини і батьків, і вирішити, як буде краще для всіх.

    ВідповістиВидалити
  9. 1.На мою думку спочаткуу потрібно зробити зауваження, якщо не подіє можна підняти голос, накричати,а якщо не діє то повідомити батьків.
    2.У кожної людини і навіть дитини, є права, у кожного права є обов'язок. Наприклад у дитини є право на навчання, а обов'язок батьків це здійснити.
    3.Я не згодна з цим твердженням. Це не правильно якщо батьки вирішать замість своєї дитини, навіть не спитавши її думки. Я вважаю потрібно разом вирішувати важливі рішення, враховуючи думку кожного.

    ВідповістиВидалити